• +48 796 021 323
 • kontakt@scenariuszeprzedstawien.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • 21

  kwi

  2016

Kukułka - Scenariusz na Dzień Matki


Dzień Matki to dzień szczególny – dlatego też należy go świętować w odpowiednio uroczysty sposób. Oczywiście, w takim dniu w szkołach i przedszkolach organizowane są zwykle wspaniałe występy, podczas których dzieci i młodzież wyrażają swoją wdzięczność wobec mam.

Zadanie opracowania takiego występu i dopilnowania, by wszystko przebiegło zgodnie z planem, spoczywa na nauczycielach i wychowawcach – i nie jest to wcale zadanie łatwe. Wszak rodzice nie mogą co roku oglądać tego samego widowiska – wypadałoby nieco zmieniać cały scenariusz! Na szczęście pojawiły się gotowe scenariusze spektakli na tą i podobne okazje!

Wydawnictwo Biała Łódka wydało specjalne publikacje dopasowane do wszystkich dni związanych z rodziną – dzięki gotowym scenariuszom nie trzeba już wymyślać tekstów i piosenek, ponieważ wszystko zostało w nich przewidziane. Prócz pomysłów na występy, w publikacjach odnajdziemy również i płytę z muzyką – zarówno w wersji instrumentalnej, jak i z wokalem. Ścieżka dźwiękowa dostosowana jest do gotowych scenariuszy, zatem dzieci mogą nie tylko recytować swoje kwestie i odgrywać role, ale i śpiewać (a przecież bardzo to lubią!). Taki wzbogacony muzyką występ będzie z pewnością dużo ciekawszy i wywoła na twarzach wszystkich widzów szerokie uśmiechy.

scenariusz na dzień matkiDzień Matki to okazja, którą świętuje się występami zarówno pełnymi humoru, jak i pełnymi refleksji. Rzecz jasna występ nie może być nazbyt smutny, ale nie powinien również być bezrefleksyjny – w końcu to okazja, aby i rodziców czegoś nauczyć oraz by podziękować im za cały trud, jaki wkładają w wychowanie swoich pociech. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też wydane przez nas scenariusze są przyjemne, pełne humoru, a jednocześnie w oku niejednego rodzica zakręci się pewnie łza wzruszenia, gdy ujrzy swoje dziecko recytujące ważne przesłanie. Jedną z propozycji jest scenariusz "Kukułka". To przedstawienie, które pokazuje i dzieciom, i ich rodzicom, jak bardzo są sobie nawzajem potrzebni. Nadaje się do odgrywania nie tylko z okazji Dnia Matki, ale również i innych, ważnych, rodzinnych świąt. Wielka zaleta to tekst napisany wierszem rymowanym, a do tego prostym i zrozumiałym dla dzieci językiem, dzięki czemu łatwiej im będzie opanować swoje kwestie. Ostatni akt to swoista akademia na Dzień Matki i Dzień Ojca, która może być również zrealizowana bez wcześniejszego spektaklu. Na pewno zarówno dzieci, jak i rodzice będą zachwyceni! Przedstawieniu towarzyszą piosenki napisane specjalnie na potrzeby tego scenariusza. Do książki dołączono płytę CD z piosenkami w wersji z wokalem oraz podkłady. 

Scenariusz kukułka płyta cd kukułka

Pobierz fragment scenariusza: TUTAJ
Cena: 59 zł
ZAMÓW:
Telefonicznie: 796 021 323 lub 605 250 021
Mailowo: kontakt@scenariuszeprzedstawien.pl
W sklepie internetowym: www.biala-lodka.pl

 • Telefon:
  +48 796 021 323

 • Jerzmanowice 176B
  32-048 Jerzmanowice

 • E-mail:
  kontakt@scenariuszeprzedstawien.pl

O nas
logo-footer

Scenariuszeprzedstawien.pl to portal należący do Wydawnictwa "Biała Łódka". Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami oraz do odwiedzenia e-sklepu: www.biala-lodka.pl, gdzie będą Państwo mogli poznać pełną ofertę Wydawnictwa

© Copyright Scenariuszeprzedstawien.pl. All Rights Reserved.