• +48 796 021 323
 • kontakt@scenariuszeprzedstawien.pl
 • pon - pt: 08.00 - 17.00
 • 16

  kwi

  2016

Calineczka - scenariusz przedstawienia

Przedstawienia stworzone na podstawie znanych nam doskonale bajek są nadal bardzo chętnie realizowane przez nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli. Takie projekty popularyzują pośród najmłodszych, znanych nam już pisarzy i zaznajamiają je z historiami, którymi zachwycamy się od pokoleń. Niezwykle ważne jest jednak to, by scenariusz takiego przedstawienia różnił się w jakimś stopniu od oryginalnej opowieści. Dzięki temu bowiem, nawet gdy nauczyciel wystawia z dziećmi takie przedstawienie po raz kolejny, nie będzie to dla niego po prostu nudne.

Ogromną rolę w każdej sztuce spełnia także muzyka, zwłaszcza gdy użyte utwory są zupełnie nowe i nie znają ich zarówno dzieci biorące udział w przedstawieniu jak i widzowie. Bardzo popularne są też scenariusze zawierające choćby niewielką dawkę humoru, która zapewnia wszystkim świetną zabawę.

scenariusz przedstawienia calineczkaW ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można kilka interesujących scenariuszy, które zostały stworzone na podstawie popularnych bajek. Decydując się na zakup publikacji Wydawnictwa Biała Łódka, otrzymają Państwo zestaw składający się książki oraz płyty CD. Na nośniku multimedialnym zawarta została ścieżka dźwiękowa, tak w wersji instrumentalnej, jak i wokalnej oraz plakat i scenariusz z możliwością ich wydrukowania. Przykładem fantastycznego scenariusza, opartego na baśni H. Ch. Andersena jest „Calineczka”, która doskonale sprawdzi się jako przedstawienie w przedszkolu czy szkole podstawowej. Historia tej wyjątkowej dziewczynki została napisana z humorem w formie rymowanego wiersza, dzięki czemu nauka kwestii nie sprawi kłopotu małym aktorom. Liczne role, które zostały przewidziane w scenariuszu pozwalają aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu wszystkim dzieciom z danej grupy przedszkolnej czy klasy. A oryginalna muzyka, która wpada w ucho jest doskonałym dopełnieniem przedstawienia, które opowiada znaną wszystkim historię w nieco inny sposób. Specjalnie dla najmłodszych na płycie CD, będącej częścią publikacji znajduje się także skrócona wersja scenariusza. Realizacja takiego projektu w oparciu o tę wyjątkową wersję „Calineczki” będzie doskonałą zabawą dla wszystkich dzieci i pomoże wprowadzić je w magiczny świat baśni, które warto poznawać. Jest to gwarancja świetnej zabawy dla wszystkich uczestników przedstawienia, tych na scenie oraz na widowni!

calineczka piosenki Pobierz fragment scenariusza:TUTAJ
Cena: 59 zł
ZAMÓW:
Telefonicznie: 796 021 323 lub 605 250 021
Mailowo: kontakt@scenariuszeprzedstawien.pl
W sklepie internetowym: www.biala-lodka.pl

Posłuchaj fragmentów utworów ze ścieżki dźwiękowej do scenariusza:

 • Telefon:
  +48 796 021 323

 • Jerzmanowice 176B
  32-048 Jerzmanowice

 • E-mail:
  kontakt@scenariuszeprzedstawien.pl

O nas
logo-footer

Scenariuszeprzedstawien.pl to portal należący do Wydawnictwa "Biała Łódka". Zachęcamy do zapoznania się z naszymi publikacjami oraz do odwiedzenia e-sklepu: www.biala-lodka.pl, gdzie będą Państwo mogli poznać pełną ofertę Wydawnictwa

© Copyright Scenariuszeprzedstawien.pl. All Rights Reserved.